Ormanda Korkunç Manzara! Eşinin Arkasında Yürüyen Kadın O Halde Bulundu

Ekiplerin kurtardığı Günther Fritzl, yürüyüş sırasında eşinden önde gidiyordu. İleriye gidip ses alamayınca geri döndü ve eşini yerde hareketsiz buldu. Yardım getirmek için yanından ayrıldığını söyledi.

SICAKTAN MAHSUR KALDILAR

Kemer beldesinin Ulupınar Mahallesi’ndeki Likya Yolu’nda dün yürüyüşe çıkan Almanya vatandaşı Günther Fritzl ile eşi Andrea Fritzl, Maden Koyu civarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, sıcak ve yorgunluktan dolayı mahsur kaldıklarını belirterek yardım istediler.

Antalya İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi, komando timi, Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, UMKE ve KEMKUT ekipleri arama çalışması başlattı.

EŞİ CANSIZ BEDENİYLE KARŞILAŞTI

Dün akşam saatlerinde ekipler, Günther Fritzl’e ulaştı. Durumu iyi olan Günther Fritzl, yürüyüş sırasında eşi Andrea Fritzl’den önde olduğunu, ileride bir süre onu beklediğini, geri döndüğünde yerde hareketsiz bulduğunu, yardım getirmek için de yanından ayrıldığını ifade etti. Gece boyunca bölgede arama çalışmaları sürdü ve saat 09.30 civarında Andrea Fritzl’e ulaşıldı. Yapılan incelemede, Andrea Fritzl’in hayatını kaybettiği belirlendi. Cenazenin bölgeden indirilmesi işlemi devam ederken, olayla ilgili inceleme sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir